Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Lab-Vet Sp. z o.o. jest nowoczesnym laboratorium świadczącym usługi z zakresu diagnostyki chorób zwierząt, badań mikrobiologicznych żywności, wody, paszy oraz próbek środowiskowych.
Dobre relacje z klientami, rzetelność i fachowość personelu stanowi o sile naszego laboratorium. Łączymy pasję, wiedzę oraz doświadczenie z naszą pracą a zdobyte umiejętności i kompetencje służą do oferowania Państwu wysokiej jakości usług.

W ramach współpracy oferujemy szczegółową interpretację wyników badań we wszystkich naszych Pracowniach oraz pomoc techniczną w opanowaniu problemów zdrowotnych zwierząt poprzez zastosowanie szczepionek autogenicznych.

Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Lab-Vet
diagnostyka chorób zwierząt

W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki diagnostyczne, pozwalające otrzymać w możliwie szybkim czasie wiarygodne i rzetelne wyniki. Systematyczny udział w badaniach biegłości organizowanych przez uznane jednostki na całym świecie, pozwala na nieustający rozwój oraz utrzymanie wysokiej jakości oferowanych usług.

Nasze laboratorium posiada wdrożony System Jakości według normy PN EN ISO/IEC 17025:2005, akredytację PCA NR AB 1029 oraz jest zatwierdzone do badań przez Głównego Lekarza Weterynarii.